Už jste se někdy vraceli ke dveřím pouze proto, abyste zkontrolovali, jestli jste je zamkli?Pravděpodobně ano, každý z nás má obavy o svůj majetek, ale ne každý ho chrání dostatečně dobrým způsobem. Doma nemůžeme být věčně, vždy přijde moment, kdy odejdeme pryč a naše nemovitost je na pospas každému, kdo do ní chce proniknout. Je vhodné mít váš pozemek monitorovaný a skvěle vám pomohou fotopasti Bunaty.

Majetek střežený fotopastí

Možná fotopasti příliš dobře neznáte, ale jejich popularita raketově roste. Tato malá zařízení už jsou populárnější než kamery a oblíbenost spočívá zejména v tom, že jsou nenápadné. Fotopast Bunaty je maskovaná a když se umístí na strom, budete o ní vědět pouze vy. Bude monitorovat váš pozemek a to takovým způsobem, že zaznamená každého vetřelce. Umožní jí to citlivé PIR čidlo, které reaguje na tepelný pohyb. Nečeká vás žádné prohlížení prázdného záznamu, jedině fotky vetřelců, ať už lidí nebo zvířat. Fotopast disponuje neviditelným nočním přísvitem a dokonce i za naprosté tmy dokáže pořídit kvalitní záběry, aniž by si toho vetřelec všiml.

Fotopast si plně nastavíte, třeba čas, kdy má být aktivní. Pokud si chcete prohlížet záběry zpětně, postačí vám běžná fotopast, která snímky ukládá na paměťovou kartu a vy si je můžete prohlížet na displeji nebo třeba na počítači. Pokud chcete mít aktuální přehled o všech pořízených snímcích, je pro vás vhodná GSM fotopast, které vám pořízený záznam bude automaticky posílat na váš telefon nebo na email. Získáte tak aktuální přehled o dění na vašem pozemku nebo na jakémkoliv jiném místě. Fotopasti jsou cenově výhodným řešením pro každého. Vyberte si ze sortimentu nejlepších fotopastí na fotopasti-bunaty.cz.