Jak a kde získat půjčku pro svůj podnikatelský záměr?

Pokud jste podnikatelem, tak moc dobře víte, že získat úvěr od banky na své podnikání není vůbec jednoduché. Banka totiž nahlíží na živnostníky většinou velmi přísně. Naštěstí však lze využít půjčky od nebankovních společností. Nebankovní financování podnikání je proto nejčastěji využívanou variantou, jak může podnikatel získat peníze pro svůj podnikatelský záměr. A jaké výhody se sebou nebankovní úvěr pro podnikatele přináší?

Snadné a rychlé vyřízení

Výhodou nebankovního financování oproti tomu bankovnímu je zejména rychlé a jednoduché vyřízení. Řada nebankovních společností nezatěžuje podnikatele zbytečnou byrokracií a vystačí si s minimem dokladů. Díky tomu probíhá schvalování žádosti o nebankovní úvěr na podnikání mnohonásobně rychleji než vyřízení žádosti úvěru u tradičních bankovních institucí. Navíc vše vyřídíte v klidu domova přes online formulář.

Férové jednání

O nebankovních půjčkách často koluje, že jsou poskytovány za velmi nevýhodných podmínek, ale to již dávno neplatí. Díky vzniku nového zákona o spotřebitelském úvěru v roce 2016 je trh s nebankovními půjčkami daleko bezpečnější. Půjčky, pro které byly typické nevýhodné podmínky či neférové jednání, v podstatě vymizely. Není už tak potřeba vzdávat svůj sen, pokud vaši žádost o půjčku banka zamítla.

Kde získat výhodný úvěr?

Pokud jste se také rozhodli investovat do svého podnikání či firmy, pak nejspíše přemýšlíte, na koho se obrátit? Vhodnou volbou je určitě společnost Premiot Finance For Your Business, na kterou se obrátilo již několik stovek podnikatelů. Na jejich webu www.pujcky.zone si o nebankovní úvěr pro firmy či živnostníky můžete požádat i vy. Nejenže je získání úvěru u této společnosti rychlé a bezpečné, ale jako jedna z mála společností nabízí výši úvěru až do 10 milionů. Úrokovou sazbu pak můžete získat již od  12 %.

Zrealizujte svůj podnikatelský záměr i vy.