Najít půjčky na vyplacení půjček? Není to snadné, ale existují

Čím více si člověk půjčí, tím snadnější je se dostat do problému se splácením. Jedna opožděná splátka a je v registru. A od registru je již jen krůček od exekuce. A kdo půjčí v exekuci? Na první pohled nikdo. A oheň je na střeše. Ne vše je všem tak beznadějné jak se může zdát. Jsou zde vždy možnosti my vám je ukážeme. Zejména pokud jste teprve v situaci první opožděné splátky nebo pokud jste teprve získali zápis v registru – možností je spousta. Ale i pro lidi v exekucích zde máme připraveny možnosti a návrhy řešení.

Jak získat řešení pro každou situaci

Nejlepším rozcestníkem je https://www.nebankovky.cz/navody-a-clanky/. Zde jsou pravidelně publikovány návody pro každou situaci. Jste-li již podnikatel, OSVČ, nezaměstnaný, žadatel s registrem nebo třeba i v exekuci – pro každý z těchto případů je zde podrobný návod koho požádat a kde. Včetně odkazů na stránky a kontaktních informací.

Vyhledejte si tu možnost, která vám nejlépe vyhovuje. A že je zde z čeho vybírat. Jedno z posledních publikovaných řešení se soustředí na lidi v exekuci a nabízím jim peníze až do výše 70 000 Kč (i pokud mají vícero exekucí). Předchozím návodem jsou naopak půjčky a vyplacení půjček po splatnosti a to až do výše 300 000 Kč. Stačí jen procházet, hledat. A najdete takovou možnost, která je vhodná i pro vás.

Parametry půjčky na vyplacení půjček

Částka je nejdůležitější. V mnohých případech se stává, že poskytovatel nabídne vyšší sumu, než potřebujete na vyplacení samotných půjček. Může to znít lákavě, ale doporučujeme vždy brát jen vámi požadované minimum a nezadlužovat se ještě více. Pokud nastane nečekaná situace, vždy je možné se s poskytovatelem domluvit na navýšení. Není zde důvod si dělat vyšší dluhy a brát si více peněz než potřebujete hned na začátku.

Máte-li doložitelný příjem (zejména zaměstnání) vždy preferujte půjčky, které jej vyžadují. Mají mnohem výhodnější podmínky a i menší úrokové sazby. Máte-li zaměstnání, neberte půjčku bez doložení zaměstnání. Rovněž se vyplatí doložit své příjmy i pokud nejsou ze zaměstnání – například brigády nebo částečný důchod.

Výše splátky by nikdy neměla být ve výši kolik si můžete maximálně dovolit. Vždy volte splátku nižší a odkládejte bokem peníze pro mimořádné výdaje. Pokud se stane, že nebudete mít některý měsíc na splátku, využijte tyto naspořené peníze. A pokud takto našetříte mnoho? Skoro každý poskytovatel nabízí mimořádné splátky zdarma. I když se může zdát, že při volbě nižší částky jsou úroky vyšší, to nevadí. Díky těmto mimořádným splátkám půjčku doplatíte dříve. Tedy budete platit tento zdánlivě vyšší úrok po kratší dobu. A dostanete se na stejné přeplacení, jaké by jste měli při vyšší splátce. A nehrozí, že některý měsíc nebudete mít na splácení. A opět budete hledat novou půjčku na vyplacení této půjčky.

Další podmínky jsou již následně velmi individuální a liší se případ od případu.

Podívejte se tedy na výše uvedená řešení. Například i na Přijedeme a půjčíme vám peníze – rozebírá se zde situace, kdy žadatel nemá svůj vlastní bankovní účet a vyžaduje peníze v hotovosti na ruku. Jsou zde zmíněny společnosti, které doručují peníze až domů a nevyžadují, aby žadatelé měli bankovní účet. To vše včetně odkazů na internetové stránky, kontaktních informací a konkrétních nabídek.