Diář je nejlepším přítelem každého podnikatele. Dříve to bylo pravidlem, které dnes už neplatí. Pokud nabízíte služby klientům, kteří se u vás objednávají, papírový diář je pro vás možná nepostradatelný, ale jeho používání vám zabírá velké množství času. Klienti vám neustále volají a vy listujete diářem a hlásíte, kdy máte volné termíny.

Představte si, že byste měli na webu online rezervační systém, tedy diář, ve kterém si nastavíte svůj pracovní rozvrh, dny volna, přestávky na oběd a další. Klienti by vám už nemuseli volat, jednoduše by zvolili některý z volných termínů a objednali se. Zní to jednoduše, že? Jednoduché to také je, pokud se obrátíte na online službu Sdiary.cz.

Rezervační systém máte za chvíli vytvořený

Na webu Sdiary.cz si založíte účet. Celou službu máte na 30 dní zdarma a po této době se rozhodnete, jestli ji budete používat i nadále nebo ne. Po vytvoření účtu si online rezervační systém nastavíte. Služeb můžete mít kolik potřebujete. Pokud nabízíte vy, nebo vaši kolegové, více služeb, pro každou z nich vytvoříte rezervační systém s potřebnými pravidly. Objednání můžete umožnit buď všem návštěvníkům webu nebo jen těm, které sami pozvete, to už je na vás. Po objednání se klientovi automaticky odešle notifikační email nebo SMS. Celá stránka s rezervací může mít libovolný název a může být přizpůsobená, jak budete potřebovat. Pro správu rezervačního systému můžete mít i více účtů. Po dokončení rezervačního systému vám web vygeneruje tlačítko ve formě HTML. Vy ho jen vložíte na web a vaši zákazníci se přes něj dostanou přímo do rezervačního systému. Pokud vložení nezvládnete, udělá ho za vás technická podpora. Pokud máte o online rezervační systém zájem, na nic nečekejte a na Sdiary.cz si ho vytvořte.