Rozhodli jste se letos na jaře zainventovat do reklamy a rádi byste si ji nechali vyhotovit od zkušené firmy zabývající se těmito službami? Sázkou na jistotu pro Vás bude pracovní dohoda s firmou MakrSimon. Právě tato reklamní společnost se zabývá již několik let výrobou nejrůznějších reklamních produktů, které k Vám přilákají nové klienty a přesvědčí ty stávající, že Vaše služby jsou skutečně to nejlepší, co jim může aktuální trh nabídnout.

Plexi stojánky a jejich využití v reklamě

Populární jsou zejména plexi stojánky, které poskytují možnost dlouhodobé ochrany textu či obrázků při současném zachování i možnost výměny textu. Plexi stojánky lze uplatnit jako stojánky na nápojové lístky, zásobníky na letáky či jako stojánky na fotografie. Poslouží rovněž jako organizační stojánky. Mohou působit i jako značkový poutač. Firma MarkSimon Vám velmi ráda vyrobí plexi stojánky v nejrůznějších formách a rozměrech. Společnost MarkSimon používá při výrobě vysoce kvalitní akrylátové desky. Na webových stránkách této firmy www.marksimon.cz si můžete prohlédnout různé varianty plexi stojánků, které již v minulosti byly firmou MarkSimon pro klienty vyrobeny.

Nechejte si od firmy MarkSimon provést také instalaci reklamy

Za účinnou metodu, jak zaujmout a přitom docílit většího využívaní Vámi nabízených služeb, lze považovat tzv. shop in shop. Jde o systém obchodu v obchodě, kdy například vlastník značku svou prodejní plochu umístěnou v jiném obchodu. Shop in shop se obvykle používá k prodeji sekundárních produktů dané společnosti. MarkSimon si velmi snadno poradí rovněž s instalací reklamy. Je přitom jedno, zda se jedná o instalaci reklamních log, světelných výstrčí, reklamních cedulí či samolepek. K instalaci MarkSimon používá pojízdnou plošinu. Díky ní je MarkSimon schopen provést instalaci reklamy až do výšky osmi metrů.