Mezinárodní letecká přeprava

Letecká doprava nabyla v posledních desetiletích na významu a siť leteckých linek je stále hustší. Mezinárodní letecká přeprava osob i nákladů zkracuje vzdálenosti, šetří čas a přes občasné nešťastné havarie je podle statistik stále nejbezpečnějším druhem dopravy. Služby v mezinárodní přepravě zboží zajišťují různé spediční společnosti, mezi kterými se stále více prosazuje společnost Jiří Roth – ROTH Cargo.

Charakteristika společnosti ROTH Cargo

Tato společnost působí na trhu mezinárodních přeprav a logistických služeb od roku 2001. Kvalitou a spolehlivostí svých služeb se vypracovala na agenta, který spolupracuje s většinou leteckých společností. Proto může poskytovat nejvýhodnější nabídku spolu s kompletním servisem pro přepravu jakékoliv zásilky. V oblasti exportních a importních zásilek spolupracuje Roth.cz s významnými českými i zahraničními klienty. Vždy si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkovi a snaží se každému z nich poskytnout takové služby, které beze zbytku splní všechna jeho očekávání.

Jaké služby ROTH Cargo nabízí?

V oblasti mezinárodní letecké přepravy poskytuje kompletní servis, který zahrnuje nejen samotnou přepravu zboží, ale i jeho celní odbavení, zpracování dokumentace nutné k přepravě, dále balení a skladování zásilek, pojištění přepravovaného zboží, monitoring jednotlivých zásilek a také nezbytnou poradenskou službu v oblasti letecké dopravy a přepravy. Zákazníci mohou využít služby spediční společnosti Roth.cz v případě přepravy osobních věcí, obchodních zásilek, nebezpečného zboží, nebo i při přepravě živých zvířat. Ve všech těchto případech může zákazník sledovat svou zásilku online pomocí odkazu http://www.cargoserv.com/tracking.asp.

Jet Holiday Flyer Airliner Long-distance Flights

Jak to v jednotlivých případech probíhá?

  • Osobní věci – letecky lze posílat oblečení, sportovní potřeby, sklo, jízdní kola, elektroniku, invalidní vozík i nábytek. Posílat je můžete sami, nebo vám je mohou poslat příbuzní ze zahraničí. Letecká přeprava Cargo je nezávislá na vaši přítomnosti a zásilku vyzvedne u vás doma
  • Nebezpečné zboží – zbraně, chemikálie, léky, hořlaviny a jiné látky podléhají stejným pravidlům jako u jiných dopravců, ovšem Roth.cz se postará i o správné zabalení a deklaraci
  • Živá zvířata – psy a kočky se přepravují v zavazadlovém prostoru. Přeprava živých zvířat se týká hlodavců, ptáků, rybiček, plazů a obojživelníků.