Potřebujete si do svého obchodu pořídit platební terminál s pokladnou?

Pokud provozujete jakoukoliv prodejnu nebo jednoduše prodáváte služby či zboží přímo zákazníkům, měli byste disponovat i platebním terminálem nebo celou pokladnou. Mnozí z vás by pochopitelně mohli namítat, že takovou technologii mít při svých tržbách nemusí, ovšem zákon je neúprosný a příliš úlev nedává. Pořízení terminálu a pokladny však není zase tak složité, jak by se mohlo zdát.

Potřebujete pouze samotný terminál?

Tlačítková pokladna je neodmyslitelnou součástí každé prodejny, protože pomocí ní můžete mít svoje tržby pod kontrolou přes internet. Všechna potřebná nastavení provedete na počítači a později budou odeslána přímo do pokladny. Její stav a všechny potřebné informace o provozu pak opět vidíte v internetové aplikaci svého chytrého telefonu nebo počítače. Také máte možnost aktivace speciálního skladovacího systému nebo účetních programů.

 

Chcete si koupit celou pokladnu?

Můžete si pochopitelně pořídit i komplexní pokladní řešení, které zahrnuje jak samotnou pokladnu, tak i platební terminál. Vyhovuje nejnovějším zákonitostem, neboť je v kase zabudované EET, které je dnes povinné prakticky pro všechny prodejny a živnostníky. Navíc s k této pokladně můžete připojit i další externí zařízení v závislosti na vašem provozu. Konkrétně se může jednat o skener čárových kódů, peněžní zásuvku nebo digitální váhu.

Jakou technologií pokladna disponuje?

Tato eKasa disponuje tou nejmodernější technologií, kterou v podobných zařízeních najdete. Hlavní displej představuje dvanáctipalcový tablet s operačním systémem Android, do kterého si nahrajete program přesně podle vašich požadavků. Ke kase pochopitelně dostanete i platební terminál s integrovanou SIM kartou na dvanáct měsíců. Pokud navíc budete využívat funkcí plateb, pak budete mít SIM kartu po celou dobu používání zdarma, což je dobré.

Pokud inkasujete za své produkty či služby peníze v hotovosti, měli byste si neprodleně eKasu pořídit. Její používání vám totiž ukládá zákon, a proto si raději se státními orgány nezahrávejte.