Mobilní telefon je zařízením, které u sebe nosíme takřka většinu svého dne. Frekvence jeho užívání se zvyšuje i díky mobilním aplikacím, které umožňují řešit mnoho problémů a dokonce i nakupovat skrze mobilní telefon. I váš e-shop může mít svou mobilní aplikaci v telefonu, která vám přinese řadu zajímavých výhod.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou dnes nepostradatelnou součástí našich životů. Díky mobilním aplikacím se lépe orientujeme, máme přehled o počasí, můžeme si změřit tep, hrát spoustu her, ale také nakupovat. Mobilní aplikace je totiž nepostradatelným pomocníkem na poli e-shopů.

Vlastní aplikace

Máte-li vlastní e-shop nebo jej teprve chcete založit, měli byste popřemýšlet nad možností pořízení vlastní mobilní aplikace pro eshop, která přináší mnoho zajímavých výhod, viz užitný design, vlastní logo, brand marketing, nový trh a s ním samozřejmě přísun nových zákazníků.

Více zákazníků

Možná si říkáte, proč by měl mít váš e-shop mobilní aplikaci, když již máte responzivní design a i váš e-shop na mobilu vypadá dobře? Pravdou však je, že prostřednictvím mobilní aplikace si upevníte vazby se svými stávajícími zákazníky, ale získáte i řadu zákazníků nových. Ti by totiž za jiných okolností na vaše stránky vůbec vkročit nemuseli. Platforma mobilního e-shopu je navíc nesmírně jednoduchá na ovládání a srozumitelná pro každého zákazníka.

Zřízení aplikace

Rozhodnete-li se pro vytvoření mobilní aplikace pro váš e-shop, obraťte se na profesionály ve svém oboru mobilnieshop.eu. Na jejich stránkách se dozvíte více informací o možnosti zřízení mobilní aplikace pro e-shop. Jsou schopni pro váš e-shop vytvořit mobilní aplikaci, kterou si dosavadní i noví zákazníci mohou stáhnout na Google Play. Díky tomu získáte stabilní platformu, na které si mohou zákazníci prohlížet vaše výrobky a to takřka kdekoliv a kdykoliv. Velkou výhodou je i cena, která je zhruba 6x levnější než u konkurence a toho mohou využít zejména malé firmy.