Stavíte novou výrobní halu a potřebujete vyřešit spolehlivě energetiku? Renovujete výrobní areály své společnosti a původní trafostanice již nestačí? Nečekané výpadky energie mohou vaší společnosti způsobit někdy až existenční potíže. Penále za a nesplnění vašich závazků bývají astronomické, proto investujte do kvalitních a spolehlivých rozváděčů VN. Společnost High Energy je přesně tím, co hledáte, jsou specialisty na vysoké napětí.

Co vše v nabídce společnosti objevíte?

Společnost High Energy nabízí komplexní služby. Jejich bohatá nabídka zahrnuje rozváděče VN pro primární distribuci – izolované SF6 / vzduchem, rozváděče VN pro sekundární distribuci – izolované SF6 / vzduchem, transformátory VN, spínací přístroje VN, trafostanice a řešení Smart Grid.

Mezi nejvíce využívané služby patří VN rozváděče izolované plynem SF6 Ormazabal, kompaktní typ GA a modulární typ GAE a VN rozváděče vzduchem izolované značky Ormazabal, metal clad nebo metal enclosure řešení.

V jejich nabídce objevíte také VN transformátory mnoha různých typů, VN vypínače, odpínače a odpojovače pro vnitřní použití firmy Ormazabal a mnoho dalšího z oblasti vysokého napětí.

High Energy: Spolehlivý partner

Společnost High Energy působí v oblasti vysokého napětí již několik let a mají za sebou mnoho spokojených klientů, kteří se na ně s důvěrou obrací. Investicí do kvalitních a moderních transformátorů můžete zvýšit produkci své firmy. Společnost High Energy je výhradním distributorem výrobků Ormabazal pro Českou republiku, která patří ke špičce ve svém oboru.

Pokud si nejste jisti, jaké konkrétní řešení VN vaše firma potřebuje, neváhejte společnost High Energy kontaktovat. Jejich profesionální tým odborníků na vysoké napětí vám vytvoří nabídku na míru, aby byl výkon, co nejvíce efektivní.