Registrační pokladna od Dotykačky vám zpříjemní podnikání

Už jste slyšeli o registrační pokladně od Dotykačky? Pokud ne, pak vězte, že se hodí pro různé typy podnikání, vybírat můžete z široké nabídky registračních pokladen, dopřeje vám mnoho funkcí, které vám usnadní chod provozu a také má zákaznické výhody.

Registrační pokladny, o nichž mluvíme, oceníte u malých obchodů, obchodů střední velikosti i jakýchkoli jiných typů podnikání.

Hodí se registrační pokladna i pro vás?

Dotykačka a její registrační pokladny jsou určeny pro živnostníky i malé a středně velké firmy. Provozujete obchod, gastro zařízení, hotel, nebo poskytujete služby? Pak budete jistě spokojeni. Elektronické registrační pokladny mají odolný dotykový displej a kvalitní příslušenství.

Pokladna na míru

Vybírat můžete z několika modelů tak, aby si na své přišel skutečně každý. Dotykačka má pro zájemce přenosné registrační pokladny, kdy jde o Dotykačku MOBILNÍ a UNIVERÁLNÍ 8‘‘. Zvolit můžete i větší pokladní sety, jako třeba Dotykačku UNIVERZÁLÍ 10‘‘ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

Usmívejte se i v plném provozu

Byli jste doteď často ve stresu, nedařilo se vám „spřátelit“ s docházkovým systémem zaměstnanců nebo vám nefungoval objednávkový systém? Registrační pokladna Dotykačka vám nabídne funkce, které vám provoz v mnohém ulehčí. Bude vám lépe a budete bezstarostnější. Jde o funkce jako rezervační systém, skladový a hotelový systém. K dispozici vám bude i Vzdálená správa a analytické nástroje. Podnikání tak budete moci konečně „držet v hrsti“. Objednávkový systém, jež je důmyslně řešený a jednoduchý, vám přivede nové zákazníky.

Pomoc pro vás NONOSTOP

Občas se to stává všude… Nevíte si rady, potřebujete poradit. Pro tento případ můžete využít NONSTOP technickou podporu ZDARMA. S instalací vaší registrační poklady pomohou technici nebo podrobné textové i video návody. Co se týče novinek v Dotykačce a mnoho užitečných tipů, ukáží vám je online webináře a školení.

Podívejte se na webové stránky dotykacka.cz a najděte všechny informace, které vás k registračním pokladnám zajímají.