Společnost DRFG Davida Rusňáka neustále roste a stoupá vzhůru, jako letadlo. Tato investiční skupina DRFG má také dobré recenze. Kromě fondů rozjíždí i síť lékáren Na zdraví, protože dobře ví, že obor farmacie velmi dobře funguje. Síť lékáren se odlišuje poskytovanými konzultacemi a o její semináře je velký zájem.

Lékárny Na zdraví se odlišují od konkurence. Mnoho lékáren totiž v dnešní době nedrží léky skladem, protože je to náročné na finance. Nechají si zavážet několikrát týdně a vyhýbají se tak následkům častých změn v cenách. Prodávat léky se ztrátou nikdo nechce. Prodejce jim cenu nemůže vždy kompenzovat. Když přijdou pacienti dopoledne s receptem a lékárník objedná léky na odpoledne, pro nemocného klienty to není vyhovující. Ti si chtějí co nejdříve lehnout do postele, sáhnout po obsahu, který obsahuje domácí lékárnička, a ne znovu běžet do lékárny. To je velká konkurenční výhoda lékáren Na zdraví.

Lékárny Na zdraví a konzultační služby

Lidé využívají konzultační služby a tato lékárna je nabízí. Jsou na ně dobré recenze. Oblíbené jsou diskuze na téma redukce hmotnosti, protože u nás trpí obezitou 20 % obyvatel a jsme už 6. nejotylejší národ v Evropě. Spolupráce lékáren DRFG s názvem Na zdraví s MUDr. Martinem Matoulkem ze Všeobecné fakultní nemocnice a diskuze s nutričními poradkyněmi v konzultačních místnostech jsou často vyhledávané. Stejně tak i semináře s místními lékaři, poradenství na téma Léčba chronické bolesti, poruchy spánku nebo problémy s trávením. Během konzultací nejsou nabízeny žádné produkty. Cílem je informovat a vzdělávat veřejnost v oblasti prevence.

DRFG, lékárna Na zdraví na výrobky vlastní řady

Ve spolupráci s Výzkumným ústavem potravinářským a Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze je společností DRFG vyvíjen doplněk stravy na podporu hubnutí, tzv. very low calory diets. Už se testuje na vybraných pacientech. Produkt bude inovativní a unikátní ve složení. Věříme, že bude mít kladné recenze. Produktová řada vyvíjená DRFG pro lékárny Na zdraví bude obsahovat 60 výrobků v různých forem, velikostí a příchutí. Produkty budou nabízeny v lékárnách i online. Klient pak může jít do lékáren na konzultace. Investiční skupina DRFG díky lékárnám také zaměstnává spoustu nových lidí.