Jak na snadné založení firmy?

Máte v plánu odstartovat podnikání a chcete ho realizovat prostřednictvím společnosti s ručením omezením? Pokud ano, jistě ji nebudete zakládat sami. To může být celkem složité a náročné.

Proto je vhodné obrátit se na odborníka. Jednou z možností je advokátní kancelář, které sdělíte svůj požadavek, a ona už založení firmy zajistí. Jde o poměrně vyhledávanou metodu hlavně u těch podnikatelů, kteří sami nevědí jak na to, a hledají pomocnou ruku. Osvědčená cesta, se kterou zaručeně chybu neuděláte.

Nechte si firmu založit takzvaně na klíč

Nyní pojďme na druhou možnost, která je ještě o něco jednodušší, než předchozí. Takzvaně na klíč lze dnes získat celou řadu věcí. A mezi to rozhodně patří i získání firmy. Zabezpečíme založení s.r.o. přesně tak, abyste byli plně spokojeni. Tento postup si zakládá jak na celkové jednoduchosti pro vás jako podnikatele, tak i na velké rychlosti. Je to dáno tím, že jsou zde jasně patrné zkušenosti toho, kdo firmu zakládá. Ideální pro toho, kdo na start byznysu poměrně výrazně spěchá. Připomeňme, že postup je obvykle takový, že se předají hlavní informace a poté už se jenom převezme hotová firma. A co mezi dané informace patří:

  • Název a sídlo
  • Společníci a jednatelé
  • Základní kapitál a podíly

Víte, že firmu si můžete také koupit?

Ano, je to možné a rozhodně to dnes není nic neobvyklého. Právě naopak. Jedná se o cestu pro toho, kdo chce začít skutečně co možná nejdříve. Čeká se totiž jenom na to, až bude firma zapsána do obchodního rejstříku. U této možnosti není důvod ani k jakýmkoliv obavám z budoucnosti. Prodávají se takzvané ready made firmy. Jak si je přestavit? Jako společnosti, se kterými se nikdy nepodnikalo, jelikož jsou od založení určené pro následný prodej. Nemají tedy zaručeně žádné dluhy, stejně jako nemají ani jakékoliv budoucí závazky, a to nejenom finančního rázu.