Vizitky se staly běžnou součástí vybavení každého podnikatele či firmy. Je to jednoduchá, stručná a výstižná informace o hlavních údajích, které chce majitel vizitky o sobě sdělit, a které jsou pro zákazníka či kteroukoliv jinou osobu podstatné.

Zdaleka to tedy již není žádná snobská výstřednost, ale naprosto běžná a nezbytná forma poskytující důležité informace. Zpravidla jde u uvedení jména či názvu firmy a kontaktní údaje.

Jak si rychle pořídit vizitku

Jedinečnou službou pro všechny je portál www.printuj.cz, který provozuje společnost print online s.r.o. se sídlem v Praze-Jeneč. Na tomto portálu najdete jednak již připravené návrhy, které jsou komukoliv volně k dispozici, a jednak si zde může každý nahrát svůj vlastní návrh. Firma používá k výrobě vizitek brilantně bílý, pevný a odolný papír, který má buď lesklou nebo matnou úpravu. Tisk vizitek online má vysokou kvalitu a jasné barvy. Kdo si potrpí na luxusní vzhled vizitek, může využít technologii laminace. Vedle vizitek lze objednat i zhotovení hlavičkových papírů s logem vaší firmy. Hlavičkové papíry můžete používat jak v obchodní korespondenci, tak při běžném písemném styku s úřady a veřejností.

Co nabízí společnost Print online

Filosofie této společnosti je založena na snaze nabízet podnikatelské i ostatní veřejnosti rychlou, pohodlnou a srozumitelnou možnost proměnit své kreativní nápady ve vizitky, ale také kalendáře, firemní tiskoviny nebo dokonce v originální dárky. Vizitky i ostatní propagační materiál si můžete zhotovit vlastními silami bez pomoci grafiků a drahých agentur. Kromě vizitek tak můžete svou invenci a kreativitu uplatnit i při zhotovování letáčků, firemních katalogů, výročních zpráv a jiného propagačního materiálu.

Výhody této služby

Nemusíte být závislí na pracovní době ani časových možnostech pracovníků firmy Print online. Vizitku či jiný propagační materiál si můžete vytvořit kdykoliv v pohodlí svého domova, nebo i na služební cestě či na dovolené. Print online znamená, že tato služba je skutečně stále online, takže můžete kdykoliv požádat i o radu či pomoc.