Investujte se společností Europa Investment Property

Hledáte vhodný způsob, jak zhodnotit své úspory efektivním způsobem? Pak nahlédněte na webové stránky společnosti Europa Investment Property, která nabízí investorům korporátní dluhopisy s výnosem 7,5 % s pravidelnou výplatou výnosů 4x ročně. A proč si vybrat právě tuto společnost?

Dobrý podnikatelský záměr

Při investování do korporátních dluhopisů je jedním z hlavních faktorů, na který by se měl investor zaměřit, právě podnikatelský záměr. Jelikož má významný vliv na úspěšnost firmy. Výběrem firmy se špatným podnikatelským záměrem byste o investici mohli také rychle přijít. Společnost Europa Investment Property investuje získané prostředky z dluhopisů do výstavby nových komerčních objektů a rekonstrukcí bytů a nemovitostí. A jak je známo, nemovitosti byly, jsou a budou tou nejlepší investicí. Navíc provádí diverzifikaci rizik, a to geograficky (různé státy EU), typově (různé druhy nemovitostí) a časově (krátké obchody i dlouhodobý pronájem).

Prospekt ČNB

Dalším důvodem, proč si vybrat tuto společnost, je vlastnictví prospektu od České národní banky. ČNB sice nezaručuje míru rizika, ale svým způsobem je jistou zárukou, jelikož pro získání prospektu je třeba splnit a dodržovat řadu podmínek. Korporátní dluhopisy může v podstatě vydávat každá firma, většina firem však cílí na objem dluhopisů do 1 mil. EUR. To také proto, aby nemusela vytvářet prospekt. Jedná se o tzv. podlimitní emisi, která však přináší riziko v podobě účelově zakládaných firem.

Přes 20 let praxe

Délka působení na trhu je také jedním z velice významných aspektů, na který je třeba brát ohled, abyste vybrali správnou firmu a minimalizovali rizika své investice do dluhopisů. V oblasti investování má společnost Europa Investment Property již neuvěřitelných 20 let praxe. Nejde tedy o žádného nováčka. Z hlediska rizikovosti není třeba dlouze zmiňovat, že nejrizikovějšími firmami v oblasti korporátních dluhopisů jsou právě začínající firmy.