Pořádek a čistota, že by se i ze země dalo jíst, je velkou předností každého obchodu, firmy i společnosti. Kdo razí heslo „náš zákazník, náš pán“, měl by vědět, že první dojem dělá divy a celý obchod na něm může vzrůst, ale stejně tak i ztroskotat.

Aby u vás čisto bylo, pomůže zaručit pravidelný profesionální úklid. Začít se může úklidem administrativních budov. Úklid kanceláří je důležitý z hlediska zajištění zdravého pracovního prostředí pro zaměstnance i estetického pojetí pro obchodního partnery. V minulosti tuto činnost firmy zajišťovaly v rámci vlastních personálních sil. Dnes se vyplatí najmout profesionály.

Proč najmout profíky?

Profesionální úklidové služby Plecitý zvládnou uklidit jakoukoliv kancelář, od jednoho pokoje s malým psacím stolem počínaje, až po rozlehlé kancelářské prostory, kde v práci pomáhají i moderní stroje. Úklid lze provádět denně v kteroukoliv hodinu, za provozu objednatele nebo až mimo provozní hodiny, stejně tak, jako je možné objednat služby na víkend. Vše je otázkou dohody.

Ruční i strojová práce

Pravidelný úklid administrativních prostor může vykonávat vybraný pracovník, který pro vás bude přidělen soustavně. Ceník prací je zcela individuální a vždy reflektuje na velikost a členitost uklízeného prostoru, rozsah prací, frekvenci úklidu a použití techniky k úklidu. Úklidové služby Plecitý využívají špičkovou techniku, běžné vysavače, ale i mycí automaty, takže zvládnou více práce za méně času a tedy s nižšími náklady.

Hygienický servis v ceně

Využít odborné služby se vyplatí, protože cena za práci již obsahuje veškeré čisticí a hygienické prostředky, například toaletní papír, papírové ručníky, vše do kuchyní a WC dle požadavků. Velkou výhodou je také doprava na místo úklidu po Praze zcela zdarma.