Nejčastěji je potřebují e-shopy, ale hodí se i jiným firmám. Kartonové krabice neslouží pouze pro odesílání zboží, nýbrž i pro jeho skladování nebo přenášení. Kdo jich potřebuje větší množství, ten hledá spolehlivého dodavatele. Jde o cenu i o možnost se na někoho 100% spolehnout.

V Praze nedaleko nákupního centra Tesco Letňany sídlí společnost Krabice, s.r.o., jež kromě kartonových krabic dodává i další obalový materiál. Poštou nebo přepravní společností je zašle kamkoliv, po Praze vám papírové obaly rozveze dokonce zdarma.

Kartonové krabice na míru na objednání

Kartonové krabice jsou základ, a to ve správném rozměru. Standardní rozměry krabic má společnost stabilně skladem, takže je schopná je dodat ihned. S výraznou slevou dodává také krabice nestandardních rozměrů, jež vznikly jako nadbytek z její vlastní produkce. Kromě toho je ale schopná vyrobit krabice přesně na míru podle vašich potřeb, a to zhruba do 5 dní v závislosti na velikosti zakázky.

Kompletní výbava pro odesílání objednávek

Na jednom místě však seženete vše, co potřebujete pro zabalení objednávky. Společnost kromě krabic dodává i pěnové výplně, mřížky, proklady, křížové přebaly, ovíjecí folie, bublinkové folie a pásky. Na své si přijdou i ti, kterým záleží na ekologickém řešení. Výplňový materiál může být z vlnité lepenky – pak se dá recyklovat spolu s krabicí.

Netušili jste, že něco takového existuje? Spousta lidí neví, jaké možnosti mají, a pak zbytečně pořizují drahé nebo neefektivní řešení. Nemáte-li specifické požadavky, neváhejte se před zakoupením obalových materiálů poradit s odborníky. Doporučí vám, do čeho by zboží zabalili, přece jenom mají dlouholeté zkušenosti. Rádi vám také poskytnou vzorky, abyste si vše vyzkoušeli a ověřili si, který obal či krabice jsou pro vás nejlepší. Začněte balit profesionálně!