Propagace je dnes nesmírně přínosným pomocníkem, jak dát světu vědět o rozjíždějící se firmě, maturitním plese či zajímavé události. Propagaci lze provádět online s pomocí sociálních sítí. Co je však stále osvědčenou a úspěšnou reklamou, je tištěná forma propagace, jelikož ji můžete dát různou formu a zajímavý design.

Vsaďte na leták

Ověřenou klasikou, kterou byste při propagaci výrobků, firmy či služeb určitě neměli podcenit, je leták. Jedná se o všestranný způsob propagace, který mnoho osob a firem používá jako součást marketingu. Navíc si leták můžete sami navrhnout a vybrat rozměr, který bude vyhovovat právě vám. Tisk letáků levně je to, po čem touží mnozí zákazníci. V některých tiskárnách dokonce můžete oslovit grafiky, kteří vám s návrhem letáků pomohou či s tvorbou designu vaší značky poradí.

Samolepky potěší

Skvělou a zábavnou formou propagace jsou samolepky. Ty můžete rozdávat při různých událostech či přidat do reklamních balíčků, apod. Samolepky jsou praktickou přenosnou formou propagace, která se snadno dostane i do zahraničí a na viditelná místa. Tisk samolepek zajišťují jen některé tiskárny. Vybírat si většinou můžete z různých materiálů (monomer, polymer, folie, transparentní folie či papírová samolepka) a provedení. Tiskárny dodávají samolepky rozřezané po kusech či v archu.

Reklamní bloky

Nezapomeňte ani na možnost propagace prostřednictvím reklamních bloků. Poznámkové bloky jsou vhodné jako reklamní dárky, ale kombinují praktičnost a reklamu. Většinou si můžete při navrhování bloků vybrat z formátu bloku, typu papíru, počtu listů, druhu lepení, apod. Vznikne vám blok, který vystihuje charakter právě vaší firmy či společnosti. Bloky ocení jistě i vaši zaměstnanci, kteří firmu reprezentují a měli by používat pomůcky s firemním logem.