Řekne-li se česká obuv, každému se vybaví značka Baťa. Boty z dílen obuvnického krále Tomáše Bati byli známé v celém světě již za první republiky. Postupně se z jeho podniku vyvinulo světové obuvnické impérium. Na tyto tradice úspěšně navazuje společnost REPA s.r.o. rovněž na Zlínsku.

Firma dnes vyrábí a prodává pracovní obuv, boty vycházkové i pro sport, dále pánské holinky oblíbené u profesí vykonávajících práci v mokrém prostředí, ale i u běžných spotřebitelů. Další sortimentem jsou zdravotnická obuv, ochranné a pracovní pomůcky, jejichž účelem je zajištění ochrany zdraví při práci.

Jaký sortiment firma nabízí

Pracovní obuv vyráběná ve firmě REPA je kvalitní díky technologii výroby i použitému materiálu. Základem je výroba obuvi buď s lepenou podešví, nebo s přímým nástřikem podešve. Aktuálním výrobním artiklem je obuv Prestige. Tyto boty se vyznačují nadstandardní kvalitou, které se dosahuje poctivou řemeslnou prací. Boty s označením Prestige jsou vhodné pro jakékoliv nošení, ať už v práci, nebo na vycházky, turistiku, sportování a jiné pracovní i volnočasové aktivity. Obuv Prestige vyrábí firma pro děti i pro dospělé.

Konkrétní příklady obuvi Prestige

V nabídce obuvi jsou jak boty nízké, tak kotníčkové. Na výběr je rovněž speciální obuv Prestige určená pro různá roční období. Hlavních znakem všech bot Prestige je pohodlnost a vysoký komfort při jejich nošení. Například zimní celokožená obuv prestige pro děti i dospělé je opatřena teplou podšívkou a vyndavací stélkou, takže se tyto boty snadno vysoušejí. Z hlediska bezpečnosti hlavně dětí, je tato obuv doplněna o reflexní bezpečnostní prvky. Pro zvýšení odolnosti v zimních podmínkách opatřuje výrobce tuto obuv povrchovou hydrofobní úpravou.

Ochranné pracovní pomůcky

Tento důležitý a potřebný sortiment zahrnuje pracovní oděvy a rukavice, ochranné pracovní pomůcky pro svářeče a další ochranné pracovní pomůcky. Hlavním účelem těchto pomůcek je zajištění ochrany pracovníka před pracovním úrazem, nebo alespoň zmírnění jeho následků. Firma se zaměřuje na pohodlnost a volnost při vykonávání jakékoliv činnosti, což je předpokladem dobrého pocitu každého pracovníka.