Proč si pořídit novou dodávku?

Uvažovali jste někdy o leasingu na koupi nové dodávky? Je to dokonalý způsob, jak si pořídit zbrusu novou dodávku, zastavit všechny ty nákladné opravy a získat radost z jízdy v něčem, co bude užitečné a efektivní pro vaši společnost i pro vás.

Vizuálně vypadá nová dodávka skvěle

Když projíždíte okolím, mohou vás vidět vaši potencionální zákazníci. Vždy budete vypadat profesionálněji v nové dodávce. Nové dodávky dodají vašemu podnikání určitou prestiž. Ukažte se na zakázce v ošlehané dodávce, která chrlí výpary a má oloupané tři čtvrtiny starého nátěru a nikoho tím neohromíte.

Budete mít skvělý pocit

Říkejte si, co chcete, ale jízda v něčem novém, o čem víte, že funguje, vám zlepší váš den. Lesknoucí se palubní deska, skutečné černé prostory pro nohy (spíše než odstín bláta a pokryté kousky kamenů nebo čehokoli jiného) a hlavice řadicí páky, na které jsou stále čísla!

Všechny tyto věci přispívají k tomu, že váš den (nebo den vašeho řidiče, pokud to nejste vy) bude o něco jasnější a šťastnější, bystřejší lidé budou lépe pracovat. Správně – nová dodávka skutečně zvyšuje produktivitu.

Snížíte spotřebu paliva

Samozřejmě je tu nepříliš atraktivní, ale jasný fakt, že novější vozidlo má lepší spotřebu paliva ve srovnání s modelem starým deset let.

Náklady na palivo jsou stále vyšší a vše, co můžete udělat pro to, abyste z nádrže dostali více kilometrů, se vyplatí. Nový valník s plachtou rovná se lepší provozní náklady.

Nové dodávky jsou bezpečnější

Vaše bezpečnost a bezpečnost vašich zaměstnanců by měla být prvořadá.

Díky aktualizované elektronice, funkcím, jako je elektronické řízení stability a elektronické rozdělování brzdné síly, které existují u mnoha moderních dodávek, můžete zažít hladší a bezpečnější jízdu.

Vylepšení v designu karoserie přidávají další úroveň bezpečnosti pro vás i pro kohokoli jiného účastníka nehody a prostý fakt, že brzdy, pneumatiky a všechny ostatní části dodávky, které jsou vystaveny opotřebení, jsou optimální.