Snad každý si vybaví, jak vypadaly staré pokladny, které neměly žádné speciální funkce a sloužily jen k namarkování zboží a převzetí hotovosti. Současná doba má zcela jiné požadavky, vše je rychlejší, přehlednější a pohodlnější. Pokladna nemusí být jen primitivním strojem pro přijímání plateb, může mít pokročilé funkce a ušetřit vám v obchodě mnoho času.

Jakou pokladnu zvolit do obchodu?

Pokladna do obchodu by měla splňovat určité požadavky, měla by zákazníkům umožnit více možností platby a když to zvládne, povede to i ke zvýšení vašeho obratu. Lidé rádi navštěvují obchody, do kterých nemusí nosit hotovost. Díky NFC technologiím dnes lidé mohou platit telefonem, hodinkami nebo třeba i chytrými prsteny. Když vaše pokladna zvládne více možností platby, vaše zákazníky to zajisté potěší.

Ideálním a moderním řešením pro každý obchod je platební systém Dotykačka. Získáte s ním dokonalý přehled o vašich tržbách, o počtu vydaných účtenek, docházce zaměstnanců, nejprodávanějších produktech aj. Získáte cenné informace, které jste dříve neznali nebo jste je museli složitě zjišťovat. Nový platební terminál s moderním platebním systémem zvládne platby za pomoci platebních karet i chytré elektroniky. Umožní možnost vytváření dárkových poukazů, které se postarají, aby se vaši zákazníci opakovaně vraceli. U tohoto systému máte nonstop technickou podporu a také je tento systém snadno ovladatelný. Práce s ním je snadná a naučí se jí každý. Konečně budete mít přehled o všem důležitém. Budete mít výraznou konkurenční výhodu před všemi obchody, které tento systém ještě nevyužívají. Je třeba držet krok s dobou a přizpůsobit se nákupním trendům, které zákazníci nejen vítají, ale i očekávají. Zjistěte více informací na webu Dotykacka.cz. Můžete zde shlédnout všechny výhody Dotykačky, ale i moderní platební terminály a mnoho dalšího. Váš byznys se s moderní pokladnou může změnit k nepoznání.