Každý starosta obce se snaží o to, aby se jeho občanům v obci dobře žilo. Jenže občané jsou spokojenými jenom tehdy, kdy jsou dostatečně dobře a zavčasu informováni. V současné době v mnoha obcích najdeme klasické úřední desky, které stojí před obecním úřadem nebo u obchodů. Jenže takové úřední desky nejsou prostředkem, který občany dostatečně informuje. Přece jen se jedná jenom omezený prostor pro sdílení důležitých dokumentů a sdělování potřebných informací. Pokud chcete, aby byli vaši občané dostatečně informováni o všem, co se šustne nejen v obci, ale také v blízkém okolí obce, je načase investovat do digitálních úředních desek.

Ne všechny vymoženosti jsou špatné, právě naopak – některé vymoženosti jsou jedna velká paráda. Digitální úřední desky jsou jednoznačně tím, čeho nebudete litovat. Poskytují informační servis pro občany čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Navíc je to neomezený prostor, v němž lze sdílet vše, co s občany sdílet chcete. Dokonce můžete informovat občany i o počasí, což je většinou na klasické úřední desky nestihlo pověsit.

Výhody digitální úřední desky

Digitální úřední deska jako taková má celou řadu výhod. Jak jsme zmínili, poskytuje nekonečný prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Navíc obsah této úřední desky může starosta spravovat z pohodlí své kanceláře, což je opravdu k nezaplacení.

Na úřední desce toho můžete sdílet opravdu mnoho. Můžete občany informovat o svozu odpadu, včas je můžete informovat o konaných se sportovních utkáních nebo společenských akcích. Je však na vás, co budete na digitální úřední desce sdílet. Třeba se rozhodnete sdílet jen časopis v elektronické podobě, v němž bude vše důležité obsaženo.

Digitální technologie dobývají svět

Samozřejmě digitální úřední deska není jedinou digitální technologií, do které se vyplatí investovat. Už jste slyšeli o digitálních panelech? Ty jsou skvělým společníkem na veletrzích, konferencích nebo třeba na velkých akcích, které se budou v obci konat. Už žádné zastaralé roll-up banery. Buďte moderní.